Erol Özden Ziyaretçi Defteri Mesajları

Ana Sayfa Yönetici Giriş
Sayfa Şablonu:
123 « Önceki Sonraki »
Toplam : 39 mesaj
Mesaj Gönder
     
Ali Ekrikaya/Kayseri 16/02/18 23:47  
Sayın Hocam,
Ben Kayseri Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde (sizin zamanınızdaki adı: Merkez Endüstri Meslek Lisesi) Kimya öğretmeni olarak çalışmaktayım. Şimdilerde bir okul dergisi çıkarmaya çalışıyorum. Okulumuzda sizin yaptığınız bir okul maketi bulunmakta... Bu maket içerisinde de isminiz ve resminiz yer almaktadır. Dergide sizden de söz etmek istiyorum. Çeşitli sayfalardan size ait bazı bilgilere ulaştım. Fakat, okulumuzdaki çalışmalarınızı anlatan bilgiye ulaşamadım. Eğer hatırınızda kaldı ise bize o dönemdeki okulumuz ve çalışmalarınız hakkında bir bilgi verirseniz çok sevinirim. Yine de elimdeki bilgilerle bir köşe yazısı olarak hazırlamaya çalışacağım. Teşekkür eder saygılar sunarım.
Kayseri-2018
     
     
Uğur Kubilay ÇAM/İstanbul 23/06/16 13:21  
siteniz çok iyi hocam. güle güle kullanın
     
     
Ayşe Aksu/İstanbuL 25/11/15 22:51  
Çok değerlisiniz hocam sitenizde çok güzel olmuş..
     
     
Melek CAN/Samsun 03/08/15 15:38  
Saygıdeğer Erol Hocam,
Sizinle Abant İzzet Baysal Üniversitesinde Ercan Hoca aracılığıyla tanışmıştık 2007 yılında.Psikoloji öğrencisi olmama rağmen bölümünüze ayrı bir ilgim vardı.Beni muhtemelen hatırlayamayacaksınız Eserleriniz hep bana Yaşar Kemal'in roman ve hikayelerindeki güzel Anadolu insanını hatırlatır. Sizinle ve eserlerinizle tanıştığım için çok mutluyum. Wuzınççewu şüşet!
     
     
Besim ÖZDEMİR/Aydın -Karacasu 17/04/13 22:03  
Değerli Hocam nasılsınız .Ben sizin bilgilerinizi duyuru amaçla facebook tan paylaştım. Sizin için sakıncası varsa lütfen bana söyleyebilirsiniz. Senin öğrencilerin Bizim okula geleceğini duyunca çok mutlu oldular. Bende sizlerin değerli bir sanat eğitimcisi olduğunuzu bildiğim için tanıtarak onurlandırmak istedim.
Aslında seneye ortak bir proje yapalım. Bu konuda geldiğinizde görüşelim. Bu yıl biz desen defteri yarışması adı altında bir yarışmaya katıldık. MEHMET GÜLERYÜZ bu konuda çalışmalara değerlendirdi. Edirne Güzel sanatlar lisesi bu konuyu önderlik yaptı. eğer böyle bir öneriyi farklı bir konuda yapmayı düşünürseniz bunu gelince konuşuruz. saygılarımla.
     
     
Akif SEVEN/Bursa 02/03/12 09:45  
Değerli Hocam,
Yüksek Lisansta sizden ders alma şerefi almış olmak benim için bir onurdur. Halen sizi hürmetle anmaktayım. Bursa'ya geldiğinizde sizi misafir etmek benim için bir onurdur. Bu arada yeni Türk Lirası ile ilgili görüşlerinizi almak isterim. Siz bir tasarımcı olarak çalışmayı nasıl buldunuz. Ben şahsen pek beğenmedim. Bir de sizin görüşünüzü almak isterim.
Ellerinizden öpüyorum.
Akif SEVEN
     

Ana Sayfa Yönetici Giriş
Sayfa Şablonu:
123 « Önceki Sonraki »
Toplam : 39 mesaj
Mesaj Gönder

aSgbookPHP v2.2.141029