Erol Özden Ziyaretçi Defteri Mesajları

Ana Sayfa Yönetici Giriş
Sayfa Şablonu:
123 « Önceki Sonraki »
Toplam : 33 mesaj
Mesaj Gönder
     
Erkut Pekşen/SAMSUN 10/12/18 10:52  
Sevgili EROL AMCA,
Babamın en candan, vefalı çocukluk arkadaşı, lise yıllarımda İstanbul'daki babam aynı zamanda öğrenci velim, ...
En son 24 Kasım 2018 öğretmenler gününde aramıştım seni. Telefona cevap vermedin. Birkaç değişik ortamda daha ileti yazdım. Sesini duymak sana bir şekilde ulaşmak isteği gelmişti içimden. Yıllar sonra belki de içime doğdu aramızdan ayrılacağın. Seni kaybettiğimizi duyduğumda annemde hissettiğim acının benzerini hissettim. Babam olsa ancak bu kadar yanardı canım.
Az önce kişisel sayfana misafir oldum. Hayatına ne kadar da büyük işler sığdırmış ve önemli eserler üretmiş olduğunu bir kez daha gördüm. En önemlisi de eserlerini ziyaretimin sonunda ekranda gördüğüm fotografın, altındaki yazmış olduğun ve her zamanki inceliğini yansıtan mesaj "ilginize ve ziyaretinize teşekkürler" yazın sanki bana telefonla aradığını gördüm ve mesajlarını okudum dercesine beni bir yandan derin bir hüzüne boğarken bir yandan da mutlu etti.
Erol amca, mekanın cennet olsun, ışıklar içerinde huzurla uyu.
Nurhan yengeciğim size de sabır ve sevdiklerinizle beraber sağlık dolu bir yaşam diliyorum.
Sevgi ve saygılarımla...
Erkut, 10 Aralık 2018
     
     
Orhan köşker/ 06/12/18 21:14  
Benim için yeri doldurulamayacak olan Erol ÖZDEN hocam kaybetmenin üzüntüsü içindeyim. Değerli ailesine sabırlar diliyorum. Hepimizin başı sağolsun.
     
     
Gülçin Gebecelioğlu/Bolu /Antalya 06/12/18 17:31  
Sadece okulda değil ,hayat boyu bizlerle oldun Guzel yürekli hocam Erol Ozden HEP GURURUM OLDUN İYİ Kİ VARDIN ,Çok değerli bir akademisyen ,asla egosu olmayan ,her daim her sorunu çözen örnek bir akademisyeni, iyi yürekli bir insanı, can hocam ,hep disiplinli ve özverili çalışkan büyük bir değeri kaybetmiş olmanın derin üzüntüsü içindeyim. Güzel Ailesine Sabır dilerim 😢🙏
Hepimizin başı sağ olsun.
     
     
Nk Peyzaj/istanbul 16/07/18 01:41  
Saygı değer hocamıza çalışmalarında başarılar dilerim.
     
     
Ali Ekrikaya/Kayseri 16/02/18 23:47  
Sayın Hocam,
Ben Kayseri Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde (sizin zamanınızdaki adı: Merkez Endüstri Meslek Lisesi) Kimya öğretmeni olarak çalışmaktayım. Şimdilerde bir okul dergisi çıkarmaya çalışıyorum. Okulumuzda sizin yaptığınız bir okul maketi bulunmakta... Bu maket içerisinde de isminiz ve resminiz yer almaktadır. Dergide sizden de söz etmek istiyorum. Çeşitli sayfalardan size ait bazı bilgilere ulaştım. Fakat, okulumuzdaki çalışmalarınızı anlatan bilgiye ulaşamadım. Eğer hatırınızda kaldı ise bize o dönemdeki okulumuz ve çalışmalarınız hakkında bir bilgi verirseniz çok sevinirim. Yine de elimdeki bilgilerle bir köşe yazısı olarak hazırlamaya çalışacağım. Teşekkür eder saygılar sunarım.
Kayseri-2018
     
     
Uğur Kubilay ÇAM/İstanbul 23/06/16 13:21  
siteniz çok iyi hocam. güle güle kullanın
     
     
Ayşe Aksu/İstanbuL 25/11/15 22:51  
Çok değerlisiniz hocam sitenizde çok güzel olmuş..
     
     
Melek CAN/Samsun 03/08/15 15:38  
Saygıdeğer Erol Hocam,
Sizinle Abant İzzet Baysal Üniversitesinde Ercan Hoca aracılığıyla tanışmıştık 2007 yılında.Psikoloji öğrencisi olmama rağmen bölümünüze ayrı bir ilgim vardı.Beni muhtemelen hatırlayamayacaksınız Eserleriniz hep bana Yaşar Kemal'in roman ve hikayelerindeki güzel Anadolu insanını hatırlatır. Sizinle ve eserlerinizle tanıştığım için çok mutluyum. Wuzınççewu şüşet!
     
     
Besim ÖZDEMİR/Aydın -Karacasu 17/04/13 22:03  
Değerli Hocam nasılsınız .Ben sizin bilgilerinizi duyuru amaçla facebook tan paylaştım. Sizin için sakıncası varsa lütfen bana söyleyebilirsiniz. Senin öğrencilerin Bizim okula geleceğini duyunca çok mutlu oldular. Bende sizlerin değerli bir sanat eğitimcisi olduğunuzu bildiğim için tanıtarak onurlandırmak istedim.
Aslında seneye ortak bir proje yapalım. Bu konuda geldiğinizde görüşelim. Bu yıl biz desen defteri yarışması adı altında bir yarışmaya katıldık. MEHMET GÜLERYÜZ bu konuda çalışmalara değerlendirdi. Edirne Güzel sanatlar lisesi bu konuyu önderlik yaptı. eğer böyle bir öneriyi farklı bir konuda yapmayı düşünürseniz bunu gelince konuşuruz. saygılarımla.
     
     
Akif SEVEN/Bursa 02/03/12 09:45  
Değerli Hocam,
Yüksek Lisansta sizden ders alma şerefi almış olmak benim için bir onurdur. Halen sizi hürmetle anmaktayım. Bursa'ya geldiğinizde sizi misafir etmek benim için bir onurdur. Bu arada yeni Türk Lirası ile ilgili görüşlerinizi almak isterim. Siz bir tasarımcı olarak çalışmayı nasıl buldunuz. Ben şahsen pek beğenmedim. Bir de sizin görüşünüzü almak isterim.
Ellerinizden öpüyorum.
Akif SEVEN
     
     
H.Müjde AYAN/İSTANBUL 12/12/11 13:02  
Çok değerli Erol hocam,
Sitenizi Bolu Görsel Sanatlar Derneği'nin maili üzerine öğrendim. Birbirinden güzel çalışmaları olan saygıdeğer hocamın işlerini web-sitesinden tekrar görebilmek büyük mutluluk verici.
Meslek hayatımın dönüm noktalarında beni yönlendiren kişilerden biri olarak sizi saygı ve şükranlarımla anıyorum.
İçinizdeki sonsuz sevgi ve hoşgörünüz sanatınıza öylesine yansıyor ki, eserlerinizi ne zaman görsem yanı başınızda sohbet ettiğimiz zamanlardaki olduğu gibi sıcak sohbetlerinizi anımsıyorum.
Sanatınızla ve eğitimciliğinizle bizlere her zaman öncü oldunuz, yerine göre babalık yaptınız, sizi çok seviyoruz hocam, iyi ki varsınız.
Saygılarımla
H.Müjde AYAN
     
     
Ömer Yasa/Türkiye 11/12/11 13:05  
Aşkolsun komşum! Hazırlıyorum dediğin siteyi tamamlayıp taşınmışsın ama site komşuna duyurmamışsın.
Ceza olarak web adresini Bolu Görsel Sanatlar Derneği üyelerine duyuracağım.
     
     
Şafak Öztürk Aynal/cunda ayvalık 14/09/11 01:29  

Tatlı hocam ya özlemişim sizleri... face e bak istek yaptım. Ayhan Aynal olarak eşimden istek yap bizlerin ve torunun değişik fotografları var... çok öptüm selamlar...
     
     
osman sezer/havza 10/02/11 16:24  
Çok değerli sayın hocam sizin gibi değerli bir hemşehrimiz olduğu için çok gurur duyduk. Fakat Havza'lı olarak sizin gibi bir değerden Havza'da çok kişinin haberi bile yoktur. En kısa zamanda sizlerle tanışmayı umuyoruz. Bizler Havza belediye personeliyiz. Çalışmalarınızda başarılar dileriz.
     
     
Pınar Yasav/İstanbul 12/01/11 20:04  
Çok değerli hocam; Siz asla yeri doldurulamayacak, eşsiz bir sanatçı ve öğretmensiniz...
Sonradan sanatçı olmuş değil, sanatçı doğmuş bir insan...
Ben çok şanslıyım çünkü gerçek anlamda, sanata gözümü sizin yanınızda açtım. Sizden çok şey öğrendim.
Sizden öğrendiğim bilgiler hayatım boyunca yanımda olacak ve elimden geldiğince benden sonrakilere aktaracağım edinimlerimi...
İyiki manevi babamsınız, iyiki sanata sizinle gözlerimi açtım, iyiki iyiki varsınız canım hocam...
Bu site sayesinde muhteşem eserlerinize de kolaylıkla ulaşabilmenin mutluluğunu yaşıyorum.
...Her şey için teşekkür ederim...
     

Ana Sayfa Yönetici Giriş
Sayfa Şablonu:
123 « Önceki Sonraki »
Toplam : 33 mesaj
Mesaj Gönder

aSgbookPHP v2.2.141029